UWAGA, UWAGA! KONKURS!

konkurs_wpis_post

Nadszedł czas na pierwszy konkurs na Local Foodie!

Okazja ku temu jest podwójna: jakiś czas temu na Facebooku „stuknął” nam pierwszy tysiąc fanów (wszystkim dziękujemy!!!), no i – zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To czas prezentów! Kto chciałby dostać bajecznie kolorowy zestaw miarek kuchennych, przydatnych przy gotowaniu według zagranicznych przepisów i nie tylko? To proste – nie musicie niczego gotować, przysyłać artystycznych zdjęć, czy wykazywać się kulinarną wiedzą. To my będziemy stać przy kuchni, a Wy po prostu podrzućcie nam fajny pomysł – liczymy na Was!

Rzecz dotyczy śledzi, które po prostu KOCHAMY, a które są w Polsce nierozerwalnie związane z Gwiazdką i generalnie okazjami do świętowania (śledzik pod wysokowoltowe trunki zawsze się pojawia na polskich stołach). Krótko mówiąc: szukamy nowych pomysłów na śledzia! A co do wygrania? 5 zestawów super miarek kuchennych w tęczowych kolorach, które przydadzą się każdej uwielbiającej gotować osobie. Oraz mała kulinarna niespodzianka!

nagrody1_wpis

nagrody2_wpis

Oto, co musicie zrobić i jaki jest regulamin:

 1. Przeczytajcie wpis pt. Śledź na 24 sposoby – zobaczcie, jakie metody przygotowania tej ryby już przetestowaliśmy, a jakich jeszcze Waszym zdaniem brakuje. Macie fajny, nowy, sprawdzony przepis?
 2. Polubcie Local Foodie na FB (chyba, że już lubicie) i wpiszcie ten pomysł w komentarzu pod postem konkursowym (jest przypięty na górze fanpage’a). Najlepiej, jeśli oprócz nazwy potrawy, pojawi się również przepis z proporcjami składników. W razie wątpliwości będę podpytywać o szczegóły!
 3. Pięć najciekawszych przepisów zostanie nagrodzonych pięcioma równorzędnymi nagrodami: zestawiami miarek + niespodzianką kulinarną. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na fanpage’u Local Foodie  w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia konkursu (do 15 grudnia, godz. 23.59). Wartość nagród nie wymaga płacenia podatku.
 4. Ekipa Local Foodie przygotuje nagrodzone przepisy.
 5. Wpis Śledź na 24 sposoby zostanie do 20 grudnia  uaktualniony zdjęciami potraw wykonanych według nagrodzonych przepisów, z wymienieniem autorów. Jeśli prowadzicie blog i znajduje się na nim dany przepis, będziemy do niego linkować.
 6. Biorąc udział w konkursie każdy zgadza się na wykorzystanie przepisu, zamieszczenie zdjęcia wykonanej według niego potrawy oraz opublikowanie imienia i/lub nazwy bloga.
 7. Autorzy nagrodzonych zgłoszeń zgadzają się na modyfikację potraw, polegającą na zastąpienie składników zbliżonymi produktami, w przypadku niedostępności oryginalnych składników.
 8. Opublikowane zdjęcia będą przedstawiać potrawy wykonane przez ekipę Local Foodie i będą wyłączną własnością Local Foodie.
 9. Konkurs trwa 10 dni (od 3 grudnia 2016, godz. 00.00 do 12.12, godz. 23.59)
 10. Udział mogą brać osoby pełnoletnie, posiadające osobiste konto (nie fanpage) na portalu Facebook. Blogerzy również mile widziani, ale zgłosić przepis powinni jako osoba prywatna, nie blog.
 11. Każda osoba biorąca udział w konkursie może zgłosić nieograniczoną liczbę przepisów, ale może być nagrodzona tylko raz, jedną nagrodą. Nawet w przypadku nagrodzenia jedną nagrodą, Local Foodie zastrzega sobie prawo do wykorzystania większej liczby przepisów (czyli: zgłosisz 2-3 super przepisy na śledzia, zrobimy je, ale nagrodę dostaniesz jedną)
 12. W przypadku nadesłania takiego samego, interesującego przepisu przez więcej niż jedną osobę, pierwszeństwo na autor przepisu najwcześniej przysłanego.
 13. Przepisy nie muszą być autorskie, Waszego własnego pomysłu. Mogą pochodzić z archiwum rodzinnego albo być specjalnością Waszego regionu, podpowiedziane przez sąsiadkę, itp.
 14. Okoliczności dyskwalifikujące, w wyniku których przepisy nie będą brane pod uwagę: a) brak własnego (imiennego) konta na FB, b) fałszywe konto na FB, c) brak polskiego adresu, c) nadesłanie pomysłu po zakończeniu konkursu, d) brak polubienia strony Local Foodie na FB, e) zgłoszenie z wulgaryzmami, epitetami, etc.
 15. Nagrody wysyłamy na nasz koszt, na terenie Polski (osoba musi mieć polski adres).
 16. Nagrody wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych od powiadomienia o przyznaniu nagród, za pośrednictwem Poczty Polskiej. Niestety nie odpowiadamy za czas i jakość działania poczty.
 17. Wszelkie reklamacje przyjmujemy w terminie 2 tygodni od zakończenia konkursu (od 13 grudnia do 26 grudnia)

No, to chyba tyle. Życzymy Wam miłej zabawy i liczymy na Wasze pomysły. Dzięki nim powiększymy na pewno zbiór Waszych i naszych sposobów na podanie wigilijno-imprezowego śledzika.

Miłej zabawy i… SMACZNEGO!

Tags: ,

Comments

Be the first to comment.

Leave a Comment

You can use these HTML tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>