KOCHAM GOTOWAĆ! – konkurs dla miłośników kuchni

Konkursy | 12 kwietnia 2017 | By

konkurs_kochamgotowac_localfoodie_wpis

13 kwietnia to dla mnie bardzo ważna data – równo rok temu wystartowała strona Local Foodie! Od tego dnia dzielę się z Wami przepisami na potrawy, które robimy i jadamy na co dzień (tak, wszystko, co tu znajdziecie, zostało przez nas przetestowane). Dlaczego? Bo KOCHAM GOTOWAĆ! Tak najlepiej spędza mi się czas, stanie przy garnkach mnie odpręża i pomaga odpocząć po stresującym dniu. Czy też uwielbiacie „wyżywać się” w kuchni? Nie wątpię! I na pewno macie w swoim repertuarze niejedno kulinarne arcydzieło, bądź tradycyjną, ale przepyszną potrawę, z której jesteście dumni. Jestem bardzo ciekawa Waszych popisowych dań. Wiecie co? Pokażcie je! Wklejcie na naszym profilu FB zdjęcie Waszej potrawy, z której jesteście szczególnie zadowoleni i wygrajcie małe gadżety kuchenne „z serduszkiem” – w sam raz dla tych, którzy kochają gotować (+ kulinarną niespodziankę, prosto z kuchni Local Foodie).

Co musicie zrobić i jaki jest regulamin? Zapraszam do poczytania:

  1. Zróbcie zdjęcie swojej popisowej potrawy, z której jesteście szczególnie dumni. Danie śniadaniowe, obiadowe, kolacyjne, czy dodatek – sałatka, sos etc. To nie ma znaczenia! Pokażcie, że kochacie gotować! Ważne, aby było smacznie, ciekawie, ŁADNIE PODANE – i uwaga – w Waszym wykonaniu (jeśli zdjęcie jest cudze, ściągnięte z Internetu, można to bardzo łatwo sprawdzić, przecież to wiecie).
  2. Polubcie fanpage Local Foodie (jeśli do tej pory tego nie zrobiliście). Wtedy zobaczycie konkursowy post. Zamieście pod nim swoje zdjęcie (przepis mile widziany)
  3. Autorzy trzech najciekawszych przepisów otrzymają kuchenne gadżety „z sercem” dla prawdziwych miłośników kuchni + niespodziankę kulinarną. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona na fanpage’u Local Foodie  w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia konkursu (do 26 kwietnia 2017 roku, godz. 23.59). Wartość nagród nie wymaga płacenia podatku.
    Nagroda #1 – zestaw miarek kuchennych w kształcie serduszek + kulinarna niespodziankamiarki

miarki1

Nagroda #2 – zaparzacz do herbaty w kształcie serduszka + kulinarna niespodzianka

zaparzacz

zaparzacz1

 Nagroda #3 – komplet 2 łyżeczek kawowych z serduszkami + kulinarna niespodzianka

lyzeczki

lyzeczki1

4. Ekipa Local Foodie rezerwuje sobie prawo do skorzystania z wybranych przepisów (z podaniem źródła i linku do strony, jeśli autor/ka zamieścił/a ją właśnie na niej).

5. Jeśli przepisy zostaną opublikowane, zdjęcia będą przedstawiać potrawy wykonane przez ekipę Local Foodie i będą wyłączną własnością Local Foodie.

6. Konkurs trwa 10 dni (od 13 kwietnia 2017, godz. 00.00 do 23 kwietnia 2017, godz. 23.59)

7. Udział mogą brać osoby pełnoletnie, posiadające osobiste konto (nie fanpage) na portalu Facebook. Bloggerzy są oczywiście jak najmilej widziani, ale zgłosić przepis powinni jako osoba prywatna, nie blog.

8. Kryteria oceny: a) ciekawy pomysł na danie (kuchnia polska, tradycyjna, międzynarodowa, wege, vegan, bezglutenowa – każda!), b) estetyka podania/prezentacji

9. Każda osoba biorąca udział w konkursie może zgłosić nieograniczoną liczbę przepisów, ale może być nagrodzona tylko raz, jedną nagrodą.

10. Przepisy nie muszą być autorskie, Waszego własnego pomysłu. Mogą pochodzić z archiwum rodzinnego albo być specjalnością Waszego regionu, podpowiedziane przez sąsiadkę, itp.

11. Okoliczności dyskwalifikujące, w wyniku których przepisy nie będą brane pod uwagę: a) brak własnego (imiennego) konta na FB, b) fałszywe konto na FB, c) brak polskiego adresu, c) nadesłanie pomysłu po zakończeniu konkursu, d) brak polubienia strony Local Foodie na FB, e) zgłoszenie z wulgaryzmami, epitetami, f) brak własnego zdjęcia potrawy (cudze, ściągnięte z internetu).

12. Nagrody wysyłamy na nasz koszt, na terenie Polski (osoba musi mieć polski adres).

13. Nagrody wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych od powiadomienia o przyznaniu nagród, za pośrednictwem Poczty Polskiej. Niestety nie odpowiadamy za czas i jakość działania poczty.

14. Wszelkie reklamacje przyjmujemy w terminie 2 tygodni od zakończenia konkursu (od 27 kwietnia do  11 maja 2017)

Uff, to tyle! Nie możemy się doczekać Waszych popisowych potraw!

Miłej zabawy!

Tags:

Comments

Be the first to comment.

Leave a Comment

You can use these HTML tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>